Březen 2018

První.

11. března 2018 v 13:46 | 🌸 |  🌸 Informace
Zdravím své první čtenáře! 🌸
Ráda bych Vás přivítala na svém historicky prvním blogu, který by měl být zaměřen snad na všechny mé zájmy, což je cvičení, vaření a pečení, make-up a oblečení.
Co se vaření a pečení týče - vedu chudý studentský život, tudíž ode mě nečekejte návody, jak správně připravit humra s krevetovou nádivkou a kaviárem. Chápu, že konkurence je veliká, avšak svou originalitu bych chtěla zaměřit převážně na jednoduchost receptů, které budou obsahovat i tipy pro absolutní začátečníky. Ani nevíte, kolik jsem toho musela vytrpět, než jsem objevila kouzlo pečícího papíru. Bohužel nejsem profesionál, což znamená, že i mně se někdy něco nepovede, a i v tom by měla spočívat moje originalita - každý se umí vytahovat, jak je skvělý pekař/kuchař. Já Vám zase můžu dokázat, že každý někdy dělá chyby, a že s Vámi nemusí být nutně něco špatně, když se Vám něco nepovede. Mým největším nepřítelem je v tomto směru naše trouba, která se sama vypíná a snad všechno připálí.
Mým dalším ohromným koníčkem je biologie, kterou bych zde chtěla promítnout do rubriky s nutričními tipy, jako třeba k čemu jsou určité vitamíny, různé diety a podobně. S tím je úzce spjato i cvičení, se kterým jsem kvůli dlouhodobé nemoci musela přestat, ale jsem odhodlaná se do toho vrhnout znovu. Ráda bych s Vámi tedy sdílela svou cestu zpátky k fitness a možná někoho i motivovala nebo informovala o různých technikách cvičení, které samozřejmě sama vyzkouším a napíšu upřímné hodnocení.
Jako každá žena samozřejmě miluji nakupování, kterému bych také chtěla věnovat pár článků. V této rubrice naleznete, co nového jsem koupila a třeba i recenze na make up.
Někdy se budu snažit psát i deníček, což by mělo být především zábavné čtení doplněné o ilustrace.


Prosím, vemte na vědomí, že s blogem začínám a nemohu hned na začátku vychytat všechny mouchy. Ráda si poslechnu veškeré Vaše rady nebo připomínky, pokud jsou vyjádřeny slušně.
Jakýkoliv komentář nebo jenom přečtení článku mi udělá ohromnou radost 🌸